Can Filtre
       ÜRÜNLERİMİZ
Hava Filtreleri
Yağ ve Hidrolik Filtreleri
Yakıt Filtreleri
Doğalgaz Regülatör ve LPG Filtre
Elektrostatik Toz Boya Filtreler
Toz Kumlama Filtreler
Gemi Sintine Filtreler
Akaryakıt Sayaç ve Pompa Filtreler
Torba Filtreler
Seperatör ve Hava Filtreleri
Kurutucu Filtreler
Radyal Tip Hava Filtreleri
Özel Tasarım Filtreler
 
 
 

Hava Filtreleri

Hava Filtreleri

   Hava Filtreleri

  Endüstride yenilenemeyen kaynakların tüketicisi ve sektörde kullanılan gazların emisyonları hava kirliliğine, iklim değişikliklerine ve toprak kirliliğine neden olmaktadır. Havayı kirleten fiziksel ve kimyasal kirleticilerdir.

  Hava Filtreleri selüloz esaslı liflerden oluşur. Otomotiv Hava, Otomotiv Panel Hava, Kabin Hava, Ağır Hizmet Hava gibi kategorilere ayrılır.

  Modern ve yüksek hızlı ekipmanlara paralel olarak, özellikle taşımacılıkta gelişme gösteren hava filtreleri, otomotiv sektörünün zorunlu parçası haline gelmiştir.

  Hava Filtrelerinin kullanım amacı, hava akışı esnasında hava içerisindeki partiküllerden motoru korumaktır. Motorların hava filtresi tasarımında maksimum hava tüketimi esas alınır. Ortalama hava debisinin tayininde motorun; toplam silindir hacmi, motor devri ve volümetrik veriminin bilinmesi gerekmektedir.

  Filtrenin önemli özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz; iyi bir hava giriş sistemi,yüksek güvenilirlik, yüksek verimlilik, basit servis, giriş sesini absorbe etme özelliği, geri tepmeden dolayı doğabilecek yangın tehlikesini önlemeli, temiz hava sağlamalı ve bunu yaparken de mümkün oldu kadar az direnç göstermeli.

Etiket kelimeler: Hava filtresi, hava filtreleri, hava filtresi imalatçıları, hava filtre fiyatları, hava filtresi istanbul, can filtre, filtre imalat sanayi, filtre çeşitleri

sayfaweb